Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
własnie wróciłam z pracy kolejny nedzny dzień w tym luksusie i pisze bo mam juz dosyc tej roboty ale gdzie pujde jak nie ma nic w lublinie tez jest ciezko o prace ciagle sie martwimy czy nas wyrzuca czy nie a ida swieta tak sie zastanawiam co z tymi co stracili stanowisko i nie maja zródła dochodu za co zrobia te swieta co dadza jesc dzieciom czy z nami tez tak bedzie czy nie zastanawiacie sie codziennie nad tym faktem co bedzie jak nas zwolnia przeciez wiekszosc nawet na zasilek nie pójdzie bo ma pół etatu który nie wlicza sie do niczego co zebrac po opiekach nie dadza bo costam i co za co zyc jak nawet na chleb nie bedzie perspektywa jest fajna do alberta na zupkei juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy zechcieli by Państwo określić ilość osób pracujących na pół etatu ile przeciętnie godzin dochodzi prac miesięczne z tytułu / zastępstw, nadliczbówek,/ w m-c i jak procentowo są one płatne. Być może w Firmie zachodzi do przestępstw w zakresie łamania przepisów kodeku pracy i unikania opłat na ZUS. Jaka jest polityka Firmy w zakresie absencji - choroba, ciąża itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Witam Czy zechcieli by Państwo określić ilość osób pracujących na pół etatu ile przeciętnie godzin dochodzi prac miesięczne z tytułu / zastępstw, nadliczbówek,/ w m-c i jak procentowo są one płatne. Być może w Firmie zachodzi do przestępstw w zakresie łamania przepisów kodeku pracy i unikania opłat na ZUS. Jaka jest polityka Firmy w zakresie absencji - choroba, ciąża itp.
Co tyczy sie nadliczbówek, mialam nadgodziny,nie dostałam za nie wypłaty,ale to juz jest po herbacie,tylko dni wolne w kolejnym miesiacu lub nastepnym,pod warunkiem iż ktos bedzie na zmianie,tak nie jest mozliwe ze wzgledu małej liczby pracownikow,ilość na poł etatu,hm 35 % pracowników, ilość nadgodzin ok 15 % pracowników,cos jeszcze ?? Chora,teraz na zwolnienie ?? Chyba raczej nie,jedni zasuwaja inni sie opieprzaja. Polityka Firmy ??, nie znam, zna tylko góra,ale co tyczy się wykorzystywaniu,zgadzam sie, wykorzystują wszystkich bez wzgledu na pleć,by kobieta ciągnela paletę o wadze 100 kg ? Gdzie jest BHP ? Na gorze, a jak cos widzi Pan starszy to sie odwraca lub zmienia miejsce by nie widzieć nic, brak BHP tam w tej pracy,nie mam uprawnień,a musze ściagać palety tym niezwykłym sprzetem w magazynie z półek.Kogoś o to porosic, nie da rady,wszyscy biegaja bo dziura tam,dziura tu, a kierownik sie wscieka.Za mało uprawnień maja pracownicy by tam co kolwiek robić, powinna byc wiekszość a nie mniejszość pracowników z uprawnieniami na wózki.Coś jeszcze mam dodać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi nadgodzinami to prawda nie mozna ich odebrac w zaden sposób jak odeszła stara ksiegowa pani kasia to nic sie nie zgadzało z wypłatami tu im wiecej sie pracowało tym mniej sie zarabiało na rmua nie mozna było sie doczytac co i jak składki zakładowe sa kolosalne nie wiadomo ile za godzine bo co miesiac jest inaczej kasjer który nie ma róznic w gotówce nagle na koniec miesiaca okazuje sie ze jednak mial na sto czy wiecej zl co wie ze ich wczesniej nie było ale nie udowodnimy tego zabieraja z wypłaty i tyle za godziny nocne płaca grosze nie daja dodatków jak naprzykład na remanent robimy od 19-5 to nie płaca 200 czy 100% tego dodatku tylko 50 albo moze wlicza dwie godziny tam sie nic nie zgadza gdzie jest inspekcja pracy powinni zajrzec do rmua pracownikow potracen jest duzo chyba za duzo grafiki sa podmieniane inaczej pracujemy a co innego kaza wpisywac do kart pracy jak jest kontrola to wszystko jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Witam Czy zechcieli by Państwo określić ilość osób pracujących na pół etatu ile przeciętnie godzin dochodzi prac miesięczne z tytułu / zastępstw, nadliczbówek,/ w m-c i jak procentowo są one płatne. Być może w Firmie zachodzi do przestępstw w zakresie łamania przepisów kodeku pracy i unikania opłat na ZUS. Jaka jest polityka Firmy w zakresie absencji - choroba, ciąża itp.
zawsze było tak a teraz to codziennosc NIE WOLNO CHOROWAC jezeli idziesz na zwolnienie lekarskie to pierwsze co musisz zrobic po powrocie to idziesz do prezesa i tłumaczysz sie dlaczego zachorowałeś i poszłes na zwolnienie głupota jak sie wytłumaczyc z choroby nie zaleznie od tego czy miałes chorobe domowa czy szpitalna jak ze zwolnienia wrócisz to cie zwolnia z pracy i mowia oficjalnie ze za to ze poszłasna zwolnienie dlatego kasjerzy siedza zakatarzeni faszerujac sie prochami bo nie moga sobie pozwolic na chorobe ale kogo to obchodzi teraz niby zabrali nadgodziny co jest nieprawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
holera a te paniusie z kadr to nie umieja niczego dobrze wyliczyc jedna z piekarni przylazła i wielka kadrowa cała wypłate policzy bo to jedna kwota ale jak masz poł czy trzy czwarte etatu masz dodatkowe godziny to juz sie myli a druga jrszcze lepsza ruska co nie umie po polsku dobrze gadac no tylko płakac i tyle zle policzone za duzo zabieraja a za mało płaca odnosnie bhp to nikt praktycznie nie ma uprawnień na zelbery a sciaga palety z góry na zwykłych ciagamy po pól tony czasem mniej bo na cały sklep i magazyn jest dwa elektryki i co jest dziura na sklepie bierzesz i ciagniesz wszystko popiepszone takie machloje ze szok jak maja te swoje libacje i bankiety to wszystko idzie wóda micha ze sklepu albo potem potracaja kasjerom za tzw manka które sa na kasach zeby zarobic na braki towaru który zeżarli i wychlali albo nabijaja na kase ze towar sprzedany i tak manko jest potem trzeba odbic z innych a nam potracaja tyle ze szokna te zakładowe składki tylko ze jak komus bez uprawnien zleci paleta na głowe i połamie albo zabije to powiedza ze nie masz ubezpieczenia od wypadkuto jak to jest potracaja zakladowa wypadkowa a nie masz ubezpieczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CO TUTAJ JUŻ TERAZ CHODZI NA TYM FORUM TO JUŻ NAPRAWDĘ NIE WIEM.PRZECZYTAŁAM WSZYSTKO I WIDZĘ ŻE ZACZYNA ROBIĆ SIĘ MĘTLIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hou napisał:
holera a te paniusie z kadr to nie umieja niczego dobrze wyliczyc jedna z piekarni przylazła i wielka kadrowa cała wypłate policzy bo to jedna kwota ale jak masz poł czy trzy czwarte etatu masz dodatkowe godziny to juz sie myli a druga jrszcze lepsza ruska co nie umie po polsku dobrze gadac no tylko płakac i tyle zle policzone za duzo zabieraja a za mało płaca odnosnie bhp to nikt praktycznie nie ma uprawnień na zelbery a sciaga palety z góry na zwykłych ciagamy po pól tony czasem mniej bo na cały sklep i magazyn jest dwa elektryki i co jest dziura na sklepie bierzesz i ciagniesz wszystko popiepszone takie machloje ze szok jak maja te swoje libacje i bankiety to wszystko idzie wóda micha ze sklepu albo potem potracaja kasjerom za tzw manka które sa na kasach zeby zarobic na braki towaru który zeżarli i wychlali albo nabijaja na kase ze towar sprzedany i tak manko jest potem trzeba odbic z innych a nam potracaja tyle ze szokna te zakładowe składki tylko ze jak komus bez uprawnien zleci paleta na głowe i połamie albo zabije to powiedza ze nie masz ubezpieczenia od wypadkuto jak to jest potracaja zakladowa wypadkowa a nie masz ubezpieczenia
Mam wielka prosbę, nie mieszajcie pań z kadr, gdyz te Panie nie źle zaiwaniaja i nie są niczemu winne, a że jeszcze tam pracujemy to też w pewnym sensie ich zasługa, co do pomyłek..nawet komputer sie czasami myli, a co ty bys kolego/koleżanko powiedzial/ła na to iz klepiesz w te klawiaturę 5 dni w tygodniu po 8 godzin, czy klawisze by sie tobie nie pomyliły??..jesli zauważasz bląd w pensji nalezy oczywiście podażać droga służbowa lkub bezposrednio kadrowym/owym dwum Pania co za nie duze pieniadze robia bardzo duzo/..więc prosze..prosze o przeprosiny za ten cytat cos wypisał dla tych Pań.W obec mnie sa super,jesli ich by nie bylo,zaistne leclerka by nie było..TAK WIĘC GOŚCIU MIŁY..PRZEPROS ICH ZA TO...I NIE CZEPIAJ SIE ICH..BO JA JESTEM ZA NIMI I POŁOWE LECLERKA JAK SADZĘ.....PRZEPROŚ I TYLE..o to cie proszę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nie interesuja panie z kadr ale jezeli sie nie nauczyły liczyc to nie dobrze jezeli cos sie nie zgadza z wyplata to i tak nic z tym sie nie da zrobic ale miło ze ktos wczesniej zauwazył ze odbiegacie od tematu zajmijmy sie dyrektorem i prezesem tego przybytku dobroci a nie kadrami bo to mnie nie obchodzi a tego mariusza nie rozumiem podobno tam nie bedziesz pracował nie wiem jakich metod pozostania w pracy szukasz ale cukierkowac wszystkim z góry w leclercu to nic ci nie da bo beda cie mieli za lizusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy nadzieje ze te pytania odnosnie pracy zadaje nam ktos z inspekcji pracy albo z innej instytucji jestesmy gotowi udzielic informacji na kazdy temat a pan dyrektor niech sie tu nie wypowiada bo my wiemy o co chodzi na naszym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fink napisał:
mnie nie interesuja panie z kadr ale jezeli sie nie nauczyły liczyc to nie dobrze jezeli cos sie nie zgadza z wyplata to i tak nic z tym sie nie da zrobic ale miło ze ktos wczesniej zauwazył ze odbiegacie od tematu zajmijmy sie dyrektorem i prezesem tego przybytku dobroci a nie kadrami bo to mnie nie obchodzi a tego mariusza nie rozumiem podobno tam nie bedziesz pracował nie wiem jakich metod pozostania w pracy szukasz ale cukierkowac wszystkim z góry w leclercu to nic ci nie da bo beda cie mieli za lizusa
nigdy nikomu w tylek nie wchodzilem i nie bedę wchodzic ani nikomu nie cukierkuje, tylko twierdzę by sie nie czepiano Pań z kazdr, a czy bedę tam jeszcze robic...czy nie..to tylko wola moja,kierownika i dyra...lecz z tego co mam na mysli..to raczej chyba nie.nie spodobal mi sie tylko cytat o Paniach z kazdr,te Panie należy uszanowac bo sa też pracownikami Leclerka i jak inni moga stracic posadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to pech nie one pierwsze i nie ostatnie nie mozna sie uzalac nad kims bo sami mamy nieciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paloma napisał:
a to pech nie one pierwsze i nie ostatnie nie mozna sie uzalac nad kims bo sami mamy nieciekawie
W zupełności wiemy wszyscy co sie dzieje w Leclerku,lecz niestety nie należy mieszać w tę gre niektórych osób,gdyż pewne osoby są w tym zupelnie niczemu niewinne i tak samo jak my "chomikami w pracy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYGAĆ SIĘ CHCE JAK TO WSZYSTKO CZYTAM.GDZIEŚ W TYM WSZYSTKIM ZAGINĘŁA WAM IDEA TEGO FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻYGAĆ SIĘ CHCE JAK TO WSZYSTKO CZYTAM.GDZIEŚ W TYM WSZYSTKIM ZAGINĘŁA WAM IDEA TEGO FORUM.
"Rzygać" pisze się przez rz - tłuku. I nie mieszaj jak nie masz nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jestescie wulgarni dajecie do pieca jak nie wiem co a idea to fakt że gdzieś wam poszła w las teraz to nie ma ładu i składu o co chodzi o co walczycie bo zgubiłam watek tej sprawy co z waszym dyrektorem i z waszymi pretensjami do tego człowieka chyba o tym było to forum o ile dobrze doczytałam a teraz to juz nie bardzo wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
"Rzygać" pisze się przez rz - tłuku. I nie mieszaj jak nie masz nic do powiedzenia.
NIE WIEM JAK SIE TO PISZE HAHA ALE TO JEST ZABAWNE JAK SIE TO CZYTA POLAŁEM SIE PRAWIE SZOK JAK WY SIE WYRAZACIE CO ZA RÓZNICA JAK KTO PISZE WAZNE ZE MA COS DO POWIEDZENIA O LECLERCU I PRACY TAM JAK TO JEST I OGÓLNIE TO NAS OBCHODZI I NIC WIECEJ WYZYSK I CAŁA RESZTA O TYM PISZCIE A NIE SIE WYZYWACIE OD TŁUKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze przesadzam moze nie ale wku***a mnie sam fakt ze nic nikt nie robi z tym faktem zeby cos sie zmienilo w tej pracy przeciez ten dyrektor szaleje znowu i co nic nie robicie nic kompletnie to potem nie narzekajcie ze jest jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł by polepszyć Nam pracującym juz w Leclerku warunki pracy i pszyszłym pracownikom, gdyż nie jest powiedziane że stara i tylko wylacznie stara ekipa tam będzie pracować,wiem , że ludzie sie bedą zmieniac,tak jest i bedzie niestety w każdej firmie.A więc: niech każdy z pracowników Leclerka przy ul.Turystyczna wypowie sie co należałoby zmienić w pracy by iść do pracy a nie jak więzień w czasie wojny (z tego co piszemy można to wyczytać), i zaprośmy Pana Dyrektora jak też i Pana prezesa (nie wykluczone że odwiedzaja forum) by wypowiedzieli sie czy jest to możliwe,na jakich warunkach współpracy(bo w końcu jako pracownicy współpracujemy z Nimi) i czy nie jest to mozliwe i zjakich przyczyn,lecz żeby te odpowiedzi były prawdziwe.Zapraszam do forum wszystkich by polepszyć nasze warunki. Ja zarzucam co prawda: mało elektryków na cięzkie palety, mało osób z uprawnieniami na wózki (żelbery), niska płaca (tylko minimum wynagrodzenia), brak nadgodzin płatnych pracownikom na pełny etat. A WY ??..pilnie sledze te forum gdyż znaleziony został potencjal..ktoś czegos nie moze i moze wybuchnąc więc zapraszam ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyzsza wyplata bo to wynagrodzenie jest smieszne nie odpisywanie przerwy od czasu pracy albo wydłuzenie go o 15 minut tak zeby sie wszystko wliczało zmiana niektórych kierowników bo sie nie nadaja na to miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...